Üretimlerimiz

Nope Tekstil Üretimlerimiz Hakkında;

NOPE Tekstil kurulduğu tarihten itibaren sektörde sürekli olarak yaptığı yeniliklerle kendisini geliştirmekte, güncel teknolojileri kullanarak ürün ve hizmet kalitesini yükseltmekte, ürün çeşitliliği ve modern perde anlayışı ile sektöre öncülük etmektedir.

1987’den beri sektörde yer alan NOPE 2001 yılı itibarı ile kendi markası ile hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız Tül Perde, Stor Perde, Zebra Perde ve Perde Aksesuar Koleksiyonu gibi ürün çeşitliliği ile 300.000 metre tül ve perde üretim kapasitesine sahiptir.

NOPE Tekstil 1.000.000 metre stoğu ile dünyanın 4.000 noktasına Kesim (Cutting) Hizmeti vermekte. Store Perde, Zebra Perde ve Plicell Perde Sistemleri üretiminde müşterilerine özelleştirilmiş çözümler sunabilmekte. Perde Aksesuarları, eksik gibi duran ya da bir değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda, mükemmel sonuçlar üretmenizde size yardımcı olacaktır. Tüm bunları gerçekleştirirken de müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunabilmek başlıca önceliğimizdir.

TÜL, KUMAŞ; Kumaş koleksiyonu, jakarlı perdeler, örme kumaşlar, brode perdeler, nakışlı ürünler, baskılı perdeler ve düz tül, fonluk ürünlerde zengin ürün yelpazesi ve yenilikçi koleksiyonu ile hizmet vermektedir.

MEKANİK; Mekanizmalı Perde Sistemleri zengin Stor Perde koleksiyonu, Zebra Perde koleksiyonu, Tül Stor Perde koleksiyonu ve Silüet Perde koleksiyonu olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. DijiStor markası ile dijital baskılı Mekanizmalı Perde Sistemleri ve Plicell markası ile yenilikçi Plise Perde Sistemleri müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Dikey Perde ve Jaluzi çeşitleri ile bitmiş perde hizmetimiz vardır. Mekanizmalı Perde Sistemlerinde Motorlu ve Kumandalı seçenekler de mevcuttur.

AKSESUAR; Aksesuar grubunda kendi tasarım ve yenilikçi ürünlerle broçol, çiçek broçol, sarkıt püskül, saçak çeşitleri ve renso çeşitleri ile zengin renk ve model çeşitliliği sunmaktadır.

Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
0